Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

„Chcesz cukierka, idź do Gierka”, czyli o tym, jak prosto w dzisiejszych czasach nabyć, co tylko się chce

Polska Republika Ludowa – to były czasy! Człowiek rzucał się do sklepu, bez względu na to, co dano na półki. Człowiek brał, co się tylko dało, nawet, kiedy nie było zbytnio użyteczne. Człowiek marzył o zagranicznych klockach i laleczkach Barbie, ale mógł je zobaczyć tylko w Pewexie. Człowiek śnił, aż… się udało!
Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach w naszej ojczyźnie można nabyć każdą jedną rzecz! A co najlepsze – wspomniane wszystko można kupić w Internecie! Szybko, łatwo, sprawnie! Chcesz cukierka? Bez problemu – wystarczy wybrać smak, wybrać personalizowany opakunek i już. Chcesz zegarki Omega? Zdecyduj się na określony model, zleć przelew, a później jak dobry wujek, rozdawaj zegarki Omega swoim najbliższym. Zastanawiasz się, czy przydałby ci się nowiutki iPad 4? Tu najnowsze ciekawostki: sklep (Sprawdź) www, który je proponuje i nie czekaj – nowiutki iPad 4 z całą pewnością chce być z tobą. Internet jest jak Święty Mikołaj na święta – można byłoby rzec, że daje ukochane podarunki. Mieszkańcy Polski ubóstwiają e-zakupy. Po ”diabła chodzić po sklepach tradycyjnych, tracić czas, stać w kolejkach, wściekać na sprzedawców? Po co, skoro można usiąść wygodnie w domu, włączyć w telewizji seans filmowy, a w przerwach na reklamy sięgnąć po tableta, przez minutę poklikać i nabyć sobie, wszystko. Mobilne e-zakupy mają się wyśmienicie i nie mają zamiaru iść w niepamięć. Sprawdź więcej: fajny ipad4.
Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili światem rządzi Internet i sprzęt komputerowy. Jak sprzęt komputerowy, to też gry. A najlepszym połączeniem jest kupowanie gier przez Internet (na szczęście to już nie czasy, w których trzeba było latać po giełdach i targowiskach, aby kupić ukochaną grę). Dla dzieci bez żadnych problemów można zdobyć gry Truskawkowe Ciastko. Oto jedna z ukochanych bohaterek z bajek animowanych wchodzi na ekrany komputerów! Gry Truskawkowe Ciastko, czy gry Gormiti dla chłopców cieszą się w Internecie ogromną popularnością. Należy dodać, iż gry Gormiti mają w naszym kraju ogromne rzesze wielbicieli! A wszystko można mieć przesiadując przed laptopem i grając poprzez Internet.