Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Czy dobrym pomysłem będzie wysłać dzieci na wakacje do Pobierowa?

Mniej więcej dwadzieścia lat temu Pobierowo wyglądało jak jedna spośród wielu nadmorskich miejscowości w Polsce – mała ilość atrakcji, słaba komunikacja, mała ilość miejsc noclegowych i praktycznie nie pilnowane plaże. Od tamtego czasu aż do dnia dzisiejszego ta mała wieś przeszła prawdziwą metamorfozę. Jest to jedna z pierwszych proponowanych destynacji nad polskim Bałtykiem w trakcie planowania urlopu w obrębie naszego kraju.

Pobierowo - plaża
Author: Piotr
Source: http://www.flickr.com
W ciągu dwudziestu lat zmianie uległo tu praktyczniewszystko. Duża ilość różnych obiektów gastronomicznych, mnóstwo miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie, świetna dostępność komunikacyjna, częste sklepiki i stragany zwakacyjnymi pamiątkami czy wreszcie całe mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, takich jak cymbergaj, stoły do gry w bilarda, rzutki, niezliczona liczba automatów i symulatorów i całą masa innych. A w nocy Pobierowo nie ukcymbergaj (klikaj)? do snu. Za sprawą paru klubów nocnych, w których można potańczyć i posłuchać energicznej muzyki zarówno nowoczesnej, jak również tej, przy której bawili się nasi rodzice i dziadkowie, impreza trwa tu do samego rana.

Rodzi się pewne pytanie: czy dzieci mogą spędzić udane i szczęśliwe wakacje w Pobierowie (bardzo dużo informacji na ten temat znajdziecie tu)? W moim odczuciu, jak najbardziej. Każdego roku przygotowywane są specjalne obozy dla starszych i młodszych dzieci proponowane w paru różnych wariantach.

Jeden z nich to tak zwany obóz survivalowy, podczas którego dzieci i młodzież w każdym dniu otrzymywać będą mnogie trudne zadania do zrobienia. Innym wariantem jest obóz muzyczny, w trakcie którego podopieczni będą próbować nauczyć się grać na rozmaitych instrumentach muzycznych, śpiewać mnóstwo piosenek a nawet składać własne teksty. Następnym wariantem może być obóz sportowy, który dzielony jest na sekcje zależne od ilości ochotników wybierających daną dyscyplinę. dział badmintona, sekcja siatkówki czy sekcja judo to tylko trzy sugestie z wielu. Każdy rodzic może spokojnie wysłać swojego podopiecznego w wieku od sześciu do osiemnastu lat.

Wyszkolona kadra złożona z nauczycieli i opiekunów kolonii zadba nie tylko o dobrą zabawę dzieci, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo.

Jeżeli nadal nie nie wpadłaś na to dokąd wysłać swoją pociechę na wakacje, wybierz wakacje w Pobierowie! Dobre przeżycia gwarantowane!