Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Gry wyścigi i Forge of Empires to ulubione gry każdego chłopaka

Na obecną chwilę bardzo dużo dzieci spędza swój wolny czas przed pecetem. Jeszcze kilkanaście lat temu w czasie wakacji kłopotliwie było przyprowadzić swoją pociechę do mieszkania, bowiem cały dzień spędzała wraz z kolegami na zewnątrz. W chwili obecnej dzieci zdecydowanie bardziej wolą spotykać się z przyjaciółmi w sieci.
gry wyścigi
Author: krisguy
Source: http://www.flickr.com
Rodziciele zazwyczaj widzą jedynie wady takiego zachowania, jednakże jeśli pogrążymy się lepiej w temat to będziemy mogli wyszukać również plusy. Jedną z gier godnych polecenia jest przeglądarkowa gra strategiczna Forge of Empires, za pośrednictwem jakiej da się poznać rozmaite epoki. Jest to lekka nauka gabloty korkowe historii, w trakcie której maluch nie będzie jojczył.Krok po kroku będzie przechodził kolejne etapy gry i wzbogacał swoją wiedzę. Gra Forge of Empires bazuje w szczególności na tym, aby przez cały czas zwiększać swoje tereny i budować na nich wspaniałe budynki. Dla dzieci ważkie będzie na bank to, że mogą grać w Forge of Empires razem ze swoimi kolegami. Jeśli uda się pokonać współzawodników to przechwycisz władzę nad jego obszarami. Brzmi nęcąco, prawda? Nie zwlekaj dłużej tylko już teraz razem z synem stańcie do walki przeciwko innym kompaniom.


gry wyścigowe
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli Twoje dziecko nie czuje się mocnym strategiem, to pewnie zaintrygują go gry wyścigi, które przyczyniają się do tego, że malec będzie posiadał większy refleks i zręczność. Jeżeli zakupimy mu specjalną kierownicę do takich gierek to na pewno później łatwiej mu będzie zdać egzamin na prawo jazdy. Co więcej, gry wyścigi zainteresują także każdego tatę, który będzie pragnął się ścigać najnowszym modelem sportowego auta. Wszystkie kobiety muszą przyzwyczaić się do tego, iż panowie z niektórych rzeczy nigdy nie wyrastają. Dlatego jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny, to możesz być pewna, że ucieszy się on z każdej gry komputerowej.

Pozostałe gry komputerowe zdołają rozwijać kreatywność, wyobraźnie , a także umiejętność samodzielnego myślenia. Jest to niezmiernie istotne współcześnie, gdyż już od najmłodszych lat uczniowie rywalizują ze sobą i pragną być we wszystkim najlepsi.