Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Jak można przyjemnie i nietypowo zorganizować wieczór kawalerski dla przyjaciela.

Wstąpienie w małżeński związek to koniec niezależnego, samodzielnego życia i związanie się z drugą osobą. Z tego też powodu często na zakończenie tej wolności i swobody organizuje się narzeczonym imprezy z przyjaciółmi i znajomymi, podczas których żegnają się oni z wolnym stanem.
Niektórzy wspominają swoje wieczory kawalerskie czy panieńskie nawet dłużej, niż same wesela, gdyż się skupić tylko na dobrej zabawie, a nie na ślubnych obowiązkach.

Zainteresował Cię niniejszy tekst? Jeśli tak, to bez wahania przekonaj się, co się znajduje w ofercie bombka mikołaj, która tyczy się tej samej kwestii.

A najczęściej w czasie takich imprez naprawdę sporo się dzieje, szczególnie jeśli się ma pomysłowych znajomych. Niektórzy naprawdę potrafią przypilnować tego, żeby organizowany przez nich kawalerski sopot był tak wyjątkowy, że przyszły pan młody długo nie zapomni tego ostatniego wydarzenia na wolności.


formuła2
Source: fanpop.com


umiejętności
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com


Rzecz jasna przeważnie taka impreza ma zakończenie w jakieś knajpie czy na dyskotece, gdzie przy dobrym alkoholu i muzyce wszyscy będą szaleć do białego rana. Lecz niejednokrotnie rozpoczyna się całkowicie inaczej, bo na jakiejś męskiej, interesującej rozrywce. Dużą popularnością się na przykład cieszą wyjścia na strzelnicę, gdzie uczestnicy mogą się sprawdzić z prawdziwymi pistoletami. Jeżeli ktoś będzie się chciał nieco zmęczyć, to doskonałym pomysłem będzie także paintball gdańsk stocznia, w czasie którego można będzie SPAlić nieco kalorii świetnie się przy okazji bawiąc.
Podczas ładnej pogody wybrać się również można na wycieczkę quadami, albo zajrzeć na tor gokartowy. Po takim wstępie zabawa w klubie na pewno jeszcze bardziej się uda.