Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Jaki prezent będzie najodpowiedniejszy dla Twojego dziecka z okazji najbliższych urodzin? Kilka pomysłów!

Jeśli nie masz akurat pomysłu na prezent, który będzie właściwy dla Twojego nastoletniego dziecka, wówczas na pewno dobrze trafiłeś - oto kilka inspiracji dotyczących tego, co teraz jest na topie i co właściwie każde dziecko chciałoby mieć w swoich zbiorach. Jednym z podarunków, które ucieszą praktycznie każdego dzieciaka są niewątpliwie gry komputerowe. Pamiętaj jednak, aby zawsze wybierać poszczególne tytuły z głową - tak aby wspierały rozwój Twojego dziecka, a nie na odwrót.


gry komputerowe
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Jakie zatem dokładnie tytuły są polecane dla dzieciaków? Jeżeli mowa o mniejszych dzieciach, na pewno doskonale sprawdzą się dla przykładu Fineasz i Ferb gry. To cała seria gier pokazujących śmieszne przygody dwójki przyjaciół - Fineasza i Ferba. Fineasz i Ferb gry pomagają dziecku zrozumieć mechanizmy otaczającego go świata i uczą empatii. Jest to seria gier produkowana przez Disney'a, więc praktycznie w ciemno można zakładać, że niewątpliwie będą one odpowiednie dla najmłodszych - -> sprawdź.

W przypadku nieco starszych dzieci tego rodzaju gry niestety się już nie sprawdzą - najczęściej dzieci oczekują już czegoś odmiennego.

Masz apetyt na podobną informację na opublikowany tu temat? Jeśli tak, to raźno kliknij ten link – to ważna strona (https://www.viva-system.pl/oferta/dym-i-mgla.html)!

Wówczas możesz zaoferować im dla przykładu Transformers gry, które są bardzo podobne do przygód Fineasza i Ferba, jednak równocześnie mają innych bohaterów i są skierowane do nieco starszych dzieci. Transformers gry niewątpliwie sprawdzą się znakomicie również w przypadku dzieci, które lubią filmy o transformersach.

Jeżeli natomiast Twój nastolatek interesuje się tematyką wojenną, wtedy bez wątpliwości niezłym pomysłem będą gry typu Shadow Warrior czy na przykład Sztuka Wojny. Istotne jest, abyś wybierał gry, w których nie epatuje się bez potrzeby nadmierną przemocą czy agresją (kliknij w źródło). Przykładowo Sztuka Wojny uczy dzieci mądrego, a przede wszystkim odpowiedzialnego podejmowania decyzji. Jeśli chcesz zapoznać swoje dziecko trochę z historią, a na dodatek wykształcić w nim poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje, wtedy takie gry jak na przykład Shadow Warrior bez wątpliwości będą właściwym pomysłem.


nastolatkowie
Author: Dima Viunnyk
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, jaką grę wybierzesz, zawsze powinieneś na dodatek sprawdzać, ile czasu nastolatek spędza przy komputerze. Zbyt duża liczba godzin spędzanych na graniu nawet w najfajniejsze gry zdecydowanie nigdy nie jest dobrym pomysłem.