Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Każda dama kocha biżuterię, ponieważ ubóstwia się stroić oraz wyglądać zjawiskowo - jest to rzecz jasna wkodowane w kobiece geny

Ilość biżuterii, którą jest w stanie posiadać zaledwie jedna dama, bywa niezwykła. Jeżeli zsumować wszystkie bransoletki, łańcuszki i inne błyskotki, to dowiemy się, że jest tego całkiem niezła kolekcja.


Broszki, pierścionki, spinki, łańcuszki i jeszcze cała masa innych błyskotek.


Fotografia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


U wielu kobiet zwykle zajmują one pół łazienki i dodatkowo kilka innych półek w domu. Niekiedy sama właścicielka nie pamięta, gdzie co ma. Niekiedy przytrafia się sytuacja, że już należy wychodzić na istotne spotkanie lub do opery, a gotowa małżonka lata i szuka jakiejś koli, która świetnie pasuje do sukienki. Problem w tym, że nigdzie nie może jej znaleźć, a komentarze męża nie pomagają w poszukiwaniach. Może nastąpił najwyższy czas, by podumać o zrobieniu porządków wśród własnej kolekcji i znalezieniu dla niej konkretnego miejsca? Pan domu może zrobić swej żonie taką niespodziankę i podarować jej puzderko na biżuterię. Szkatułki drewniane są niezwykle szykowne i są rewelacyjnym pomysłem na prezent urodzinowy lub rocznicowy. Są niezwykle estetycznie zrobione i z reguły mają wyrzeźbiony pewien motyw na przykrywce - mogą to być przykładowo kwiaty.
Szkatułki drewniane są różnej wielkości i z reguły posiadają kilka przegródek, żeby móc posortować biżuterię i nareszcie wprowadzić w swojej kolekcji jakiś porządek. Bransoletki, kolczyki i wszystkie inne świecidełka mogą znajdować się osobno i sprawi to, że każda kobieta szybko znajdzie to, czego potrzebuje.