Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Koszulki przeznaczone na płyty CD - a więc, opakowania papierowe przeznaczone na płytkę? Nigdy więcej!

Jak można łatwo zauważyć po naszym dzisiejszym tytule tekstu, nasz temat będzie dziś obejmował koszulki przeznaczone na płytki typu CD. Obecnie mogłoby się wydawać, że płytki tego typu to już przeżytek, szczególnie od ukazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które to mają wraz z biegiem lat coraz to bardziej dużo pojemność.
koszulki na cd


Jednakże jak się okazuje, płytki typu CD mają się nie najgorzej oraz wielu spośród nas nadal je "zbiera", chociaż dla wielu z nas ich zwyczajowe opakowania zrobione z papieru nie są zadowalające, oraz dlatego ukazały się ich alternatywy...


Słysząc słowo "koszulka", zazwyczaj imaginujemy sobie zwykły T-shirt, lecz to konkretne słowo posiada kilka znaczeń, w szczególności w dziale artykułów typu papierniczego, gdzie zazwyczaj kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na bardzo dobrze znane dzieciakom "karteczki", na których to znajdują się przeróżne postacie z bajeczek, czy filmików, ogólnie przeznaczonych dla tych najmłodszych. Jednak istnieje jeszcze jeden rodzaj koszulek, jakim bywają bez wątpienia koszulki na cd, które to kiedyś papierowe, w tej chwili są robione w podobny sposób jak te na karteczki, tylko z przegródkami, wewnątrz które doskonale wpasują się płyty.

Pamiętaj, że masz możliwość znaleźć dane na przedstawiany temat, więc kliknij w odsyłacz oraz przeczytaj tu (https://www.galerialucznik.pl/pl/menu/maszyny-do-szycia/maszyny-do-szycia-tradycyjne/mini-maszyny-do-szycia-655.html) wiadomości, które będą Ci konieczne.

dobrze jest tutaj zaznaczyć, iż starsze alternatywy tych koszulek, czyli te z papieru, mieściły po pojedynczej płytce i to było na tyle.
W obecnej chwili koszulki na płyty CD posiadają tak zwaną "perforację", która to daje możliwość na wpięcie takiego typu koszulki do segregatora, w którym z pewnością jej nie zgubimy! Koniec z walającymi się po podłożu płytami - pora na porządek i ład wewnątrz osobistych zbiorach płyt!