Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Parę interesujących informacji o tego typu gryzoniu jak chomik

Dzieci uwielbiają zwierzęta i to zarówno te większe, czy te trochę mniejsze. Chcąc uszczęśliwić naszego malucha, nierzadko decydujemy się na przygarnięcie kotka czy psiaka pod swój dach.
Jednak nie zawsze możemy zapewnić większemu zwierzęciu dobre warunki do egzystencji.


zespoły
Author: Mitch Barrie
Source: http://www.flickr.com


Gryzonie to wspaniałe małe zwierzątka, które bardzo szybko się oswajają oraz mogą być równie dobrym przyjacielem, jak koty czy też psiaki. Jednymi z najbardziej popularnych zwierzaczków swojskich są oczywiście chomiki.

Masz ochotę przejrzeć więcej na zbliżony temat? Żaden problem. Musisz tylko najechać na poniższe hiperłącze (https://swinoujscie-apartamenty.com/apartamenty) i przejdziesz na kolejną witrynę.

Trzeba jednak wiedzieć, że chociaż taki gryzoń jest mały, to ma bardzo zdefiniowane potrzeby, jakich zaspokojenie determinuje nie tylko szczęście, ale i dobre samopoczucie tego typu zwierzątka. W bardzo dużej mierze odpowiada też za to, czy też taki gryzoń się oswoi. Od takiego pupila zazwyczaj oczekujemy, że będzie on rozpoznawał swego właściciela. Chomiki są w większym stopniu instynktownymi zwierzątkami, przy czym najdokładniej rozpoznają swego posiadacza.


Co prawda nie będą dla przykładu merdać ogonkiem na powitanie, lecz na odgłos Twego głosu na pewno wyjdą ze swego domu. Dobrze byłoby wiedzieć, że taki gryzoń jak chociażby chomik niezwykle szybko się oswaja, przy czym potrzebuje to trochę cierpliwości. Jeżeli jednak doznał od Ciebie jakiś nieprzyjemności, to przez niezwykle długi czas będzie mieć tego świadomość. Jeśli chomik będzie spędzał z nami czas dla przykładu na zabawie, to zapamięta od której osoby otrzymał smakowite części jedzenia. Po jakimś czasie bardzo szybko będzie biegł na tę akurat dłoń.
W czasie początkowych dni pobytu w naszym mieszkaniu, wbrew pozorom gryzoń bardzo szybko przyzwyczaja się do kolejnego miejsca. Prawidłowo traktowany może się odwdzięczyć śmiesznymi pozami czy też rozbrajającym spojrzeniem. Jego stawanie na słupku potrafi czasami rozbawić do łez.