Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Parę słów o tym, jak odpowiednio szukać upominków dla bliskich osób, żeby sprawiały one naprawdę radość.

Niewiele jest osób które nie przepadają za dostawaniem upominków, ale poza tym ich dawanie także może być całkiem przyjemne. Zwłaszcza jeśli będzie to prezent dla jakiejś bliskiej osoby, z którą łączą nas szczególne więzi. Jednak lubić wręczanie prezentów to jedna sprawa, za to trafienie na taki, który faktycznie się spodoba i sprawi duża radość, to całkowicie inna rzecz.


bukiet w słoiku
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com


Przede wszystkimwybierając prezent należy unikać standardowych, oklepanych pomysłów takich jak skarpetki czy krawat. Rzecz jasna raz taki prezent można podarować, ale jeśli zacznie się to powtarzać co roku, to już takie przyjemne i miłe noże już nie być. Zdecydowanie lepsze może być przeznaczenie paru chwil na to, aby przemyśleć dokładnie, co bliska osoba być może by chciała otrzymać, lub co sprawiłoby jej rzeczywistą przyjemność. Ciekawym pomysłem jest na przykład pójście w stronę zainteresowań, jakie ktoś posiada, bo tego typu prezenty zawsze będą mile widziane. Można też postawić na coś oryginalnego i nietypowego, a jeszcze lepiej, jeżeli upominkiem będzie jakaś wymarzona przez kogoś rzecz.W wielu przypadkach największym problemem przy wyborze stanowił będzie prezent dla mamy przekonaj się. Pewnie bierze się to z faktu, że mamy przeważnie mają wszystko i niczego nie potrzebują, lecz z reguły to będzie mówione jedynie na pokaz.


prezent
Author: Shari's Berries
Source: http://www.flickr.com
.


Każda mama ma jakieś swoje ukryte marzenia i pragnienia, a w niejednym przypadku wręczenie jakiegoś nietypowego drobiazgu może ją bardzo ucieszyć i dać wiele radości i zadowolenia. Nie warto przy tym wysłuchiwać stwierdzeń, że coś będzie stratą pieniędzy, lecz jak się coś ciekawego wymyśli, to należy to zwyczajnie kupić i wręczyć. Nieco inaczej jest, jeśli wybierany będzie prezent dla żony. Dobry mąż doskonale powinien znać swoją małżonkę i wiedzieć, czym ją będzie mógł zaskoczyć.

Zainteresował Cię nasz wpis? Namawiamy Cię więc dalej - do naszej następnej witryny. Tam oczekują na Ciebie zajmujące wątki.

A zaskoczyć może wieloma upominkami, bardzo dobrze będzie się w tej roli sprawdzać przykładowo perfumy albo biżuteria. Można także pomyśleć o jakimś wypoczynku - wykupienie pobytu w SPA dla odprężenia ciała i ducha na pewno sprawi, że żona się ogromnie ucieszy z tego typu prezentu.