Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Parę sugestii, co warto zobaczyć mając wolny wieczór

Często mając wolny weekend chcemy obejrzeć jakiś naprawdę dobry film albo serial. Kiedyś realizacja tego pomysłu wymagała wyprawy do wypożyczalni kaset wideo. Tam człowiek stawał przed regałami wypełnionymi horrorami, thrillerami, komediami i romansami, a po zapoznaniu się z kilkoma krótkimi opisami z okładek filmów pożyczał ten, który wydawał mu się najciekawszy. Naturalnie asortyment produkcji w wypożyczalni był dość ograniczony, co stanowiło niemały problem dla prawdziwych kinomanów już całkiem inaczej. Zamiast wychodzić na zewnątrz i wędrować do wypożyczalni musimy tylko zalogować się do jednego z tak zwanych serwisów Video on Demand. Zatem jedynym problemem, który trzeba rozwiązać przed seansem jest decyzja, co będziemy oglądać. Poniżej znajduje się parę podpowiedzi, co warto zobaczyć w wolnej chwili.
Dla sympatyków seriali - Pamiętniki Wampirów
pamiętniki wampirów sezon 1
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Ten popularny na całym świecie amerykański serial


powstał na podstawie powieści autorstwa L. J. Smith pod tym samym tytułem. Opowiada on dzieje Główni bohaterowie tracą rodziców w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a jakiś czas później poznają ukrywającego swoje prawdziwe ja wampira. Powyższy skrót fabuły może się wydawać niezbyt zachęcający, ale dla każdego, kto chociaż na moment włączy Pamiętniki Wampirów sezon 1 na pewno nie będzie ostatnim -


Dla miłośników filmów pełnometrażowych
Wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych bez wątpienia spodoba się amerykańsko-kanadyjska produkcja pod tytułem Facet pełen uroku. Chociaż film kamerzysta - np. z Małopolski - wszedł na polskie ekrany niemal dekadę temu, nie stracił nic ze swojego ówczesnego wdzięku. Oryginalny scenariusz i gwiazdorska obsada dają gwarancję, że dwie godziny spędzone przed telewizorem na pewno nie będą stratą czasu. Jest to naprawdę dobra propozycja na przyjemny sobotni wieczór. Fanów mniej romantycznych komedii zachwycą dwa filmy należące do klasyki tego gatunku: Kac Vegas w Bangkoku oraz trochę zapomniany, ale wciąż tak samo zabawny polski film pod tytułem Kilerów Dwóch. Obie propozycje stanowią naprawdę udane kontynuacje filmów, które osiągnęły wielki kasowy sukces i zdobyły uznanie tysięcy fanów. Jeśli chcemy serdecznie pośmiać się przez dwie godziny przygody czterech kumpli w Tajlandii lub Jurka Kilera są tym dobrym wyborem.