Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Z jakich przyczyn rekomenduje się postawić na wypoczynek na Mazurach?

Każdego roku coraz większy procent Polaków decyduje się na wakacje poza granicami naszego pięknego kraju. Istnieje jednak jedno powiedzenie, które idzie tak: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Zgadzam się z tym, lecz należy zadać sobie pytanie dlaczego chcemy wyjeżdżać z kraju zamiast spędzić wakacje w Polsce? Czy dobra znajomość większości regionów naszego państwa sprawia, że zaczynamy szukać czegoś innego? Prawdopodobnie nie. Czy znajomi zasugerowali nam, że w Chorwacji jest fantastycznie, że w 2014 roku trzeba wybrać się właśnie tam? Jest to prawdopodobne.
na Mazurach
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
A może pewne regiony w naszym kraju są zbyt mało zareklamowane? To również wydaje się być możliwe. I tak też najprawdopodobniej jest na przykładzie Mazur – regionu geograficzno-kulturowego znajdującego się w północno-wschodniej Polsce. Większość z nas wie raczej o Mazurach lecz albo nie było sposobności aby tam pojechać, albo pojechało się zaledwie kilka razy. Zamiast Mazur wolimy wyjazdy za granicę, czasami wyjeżdżamy nad morze lub w góry, a od czasu do czasu nawet decydujemy się na pozostanie w domach. Jednak co by mogło nastąpić gdyby Mazury (Portal ruszajwpolske.pl) trochę lepiej się wypromowały i zachęciły turystów do przyjechania w to miejsce? Urlop na Mazurach może stać się przeżyciem niezapomnianym.Mówi się, że kiedy pojedziesz tam raz, będziesz chciał powracać w te okolice każdego roku. Określenie to powstało zapewne za sprawą wielu zalet Mazur. Jeżeli znudziły ci się bezbarwne noclegi w pokojach gościnnych lub namiotach, wynajmij żaglówkę i przemierzaj liczne jeziora rejonu mazurskiego. Przepiękne widoki i wybitnie czyste powietrze w tym w większości nietkniętym przez człowieka miejscu pomagają nie myśleć o szarej monotonii i wszystkich problemach, które pozostały daleko w tyle.

Zaciekawił Cię ten post? Zatem wejdź na naszą nową stronę - tam można zobaczyć tu świeże fakty, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

W wielu miejscach istnieje możliwość łowienia ryb, a złapane można osobiście przygotować i zjeść na kolację.

Przez większą część pobytu nie musisz nawet opuszczać łodzi ponieważ można przez parę dni pływać bez przerwy i rozkoszować się z każdej chwili obcowania z przyrodą. Kiedy już będzie trzeba zejść na ląd aby uzupełnić zapasy… cóż, nie warto zmarnować żadnej chwili ale jak najszybciej udać się z powrotem na łódź i popłynąć na szerokie wody fantastycznie położonych jezior. Wypoczynek w takim miejscu ukoi nerwy każdego przepracowanego mężczyzny, każdej przepracowanej kobiety i pozwoli zapomnieć o otaczającym nas świecie przez cały czas pobytu na urlopie na Mazurach.