Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Bałtyk

Z jakich przyczyn rekomenduje się postawić na wypoczynek na Mazurach?

na Mazurach
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Z roku na rok coraz większy procent Polaków wybiera urlop poza granicami naszego bardzo ładnego kraju. Jest jednak pewne powiedzenie, które idzie tak: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Zgadzam się z tym, jednak warto zadać sobie pytanie z jakiego powodu chcemy wyjeżdżać z kraju zamiast spędzić wakacje w Polsce? Czy dobra znajomość wszystkich regionów naszego państwa sprawia, że szukamy czegoś odmiennego? Prawdopodobnie nie. Czy koledzy podpowiedzieli nam, że w Chorwacji jest fantastycznie, że w 2014 roku musimy udać się właśnie tam? Być może.

Wyjątkowość naszego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Łeby

Zachód słońca nad polskim morzem
Author: Nicole Compton
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz ustronnej, niedostępnej dla szerokiej masy turystów miejscowości nad morzem? Najlepiej z dala od miast, dziką przyrodą (parki narodowe), trasami spacerowymi? Rowy domki już czekają już na ciebie, to jedno z interesujących miejsc na naszym wybrzeżu. Szukając większego kurortu ze scenerią morze-jeziora zatrzymamy się w Łebie.