Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

wydarzenia

Jakie to wydarzenia, dzięki którym jesteśmy ws tanie choć na trochę uciec od codzienności? Czy takie mają miejsce?

dzieci podczas meczu
Author: Paul
Source: http://www.flickr.com
Czy jest przepustka do bardziej pozytywnego świata, chociaż na chwilę? Z pewnością nie, choć jest to zależne, jak będziemy to definiować. Jak ktoś wierzy w magię, to być może zastanowi się, iż jednakowoż takie coś ma miejsce, inni – bardziej racjonalni – skupią się na rzeczywistości i znajdą własne miejsca, gdzie jesteśmy w stanie przenieść się w centrum jakiegoś wydarzenia. Tak naprawdę możemy sobie zapewnić wiele takich doznań, a recepta na to jest niezwykle prosta.

Potrzebujesz świetnej restauracji na wielkie wyjście? Sprawdź, jak nie dać się naciąć na kiepskiej jakości jedzenie!

restauracje wrocław
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach coraz częściej wychodzimy do wszelkiego rodzaju restauracji żeby uczcić jakieś ważne wydarzenia w naszym życiu. Równocześnie coraz częściej również zdarza się, iż po prostu jadamy na mieście obiady, nie mając po pracy zbyt wiele czasu na zrobienie zakupów i jeszcze ugotowanie sobie jedzenia.

Jak można przyjemnie i nietypowo zorganizować wieczór kawalerski dla przyjaciela.

umiejętności
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Wstąpienie w małżeński związek to zakończenie niezależnego, samodzielnego życia i związanie się z drugą połówką. Z tego też powodu często na pożegnanie tej wolności i swobody organizuje się narzeczonym imprezy ze znajomymi i przyjaciółmi, w czasie jakich żegnają się oni z wolnym stanem.