Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Jak interesująco oraz dynamicznie zorganizować urlopowy czas w Gdyni?

Ciekawą propozycją na ruchliwy wypoczynek jest escaperooms. Rozgrywka polega na tropieniu drzwi z zamkniętego pokoju. Gry szybkiej akcji typu escape udostępnione są dla grup od dwóch do pięciu osób. Należy się tylko wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Należy wspierać się zakamuflowanymi w pomieszczeniu wskazówkami i przydatnymi przedmiotami.

Gdynia
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdynia dostarcza 60 minut mocnych wrażeń. Należy zaangażować do rozgrywki wszystkie własne zmysły oraz obudzić w grupie umiejętność kojarzenia zdarzeń. Wystrój i przestrzeń jest w stanie zbliżyć do rozwiązania. Napór czasu niektórych potrafi zmobilizować do pracy zaś innych demotywuje. W chwili ugrzęźnięcia w martwym punkcie wolno skorzystać ze wsparcia animatora rozgrywki, który w każdym czasie wesprze bezsilną drużynę. Gry typu escape to nowa ale za to bardzo popularna forma rozrywki praktycznie na całym świecie. Pomaga wspólnie spędzać wolny czas. Escaperoom Gdynia () zafascynowała społeczność Trójmiasta.Jest miejscem dla osób kreatywnych oraz z mnóstwem pomysłów. Warto więc ocenić swoje interpretacyjne zdolności i przenieść się w świat rodem z prawdziwych filmów sensacyjnych. Tego typu forma zabawy nie jest jednak zaadresowana do wszystkich ludzi. Z całą pewnością nie powinny brać w niej udział gracze mający lęk przed zamkniętą przestrzenią. Escaperooms to miejsca dla ludzi lubiących rozstrzygać zawiłe zagadki. Miejsca te to świetna propozycja dla miłośników piorunujących wrażeń. Warto sprawdzić własną zdolność wykonywania działań pod presją czasu. W formie rozrywki można ocenić swoją zdolność pracy w zespole oraz nauczyć się ufać innym.

Jeśli pełna godzina będzie zbyt krótka do rozwiązania zagadek warto poprosić Mistrza o przedłużenie czasu bądź poprosić o przedstawienie rozwiązania. Liczba graczy w jednym pokoju jest specjalnie dopasowana. Przy większej liczbie graczy zagadki mogą stać się zbyt proste a w pojedynkę za trudne bądź wręcz niemożliwe do rozwiązania (rezerwacja). Wiek uczestników jest również dopasowany do danej rozgrywki. Najczęściej najniższy wiek graczy wynosi 16 lat, ale są propozycje escperooms również dla młodszych osób. Oczywiście wszystko zaaranżowane z uwzględnieniem liczebności i wiekowości uczestników.