Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Książki i kultura

Bujanie w obłokach, czyli niepowtarzalne hobby

Skoczek spadochronowy
Author: Ben Salter
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiamy się, jak zagospodarować nasz wolny czas, a może musimy jakoś odreagować napięcie w pracy i lubimy mocne doznanianiebanalnym wyjściem jest wzbić się w powietrze. O czym mowa, i jak zacząć?

Elegancka koszula męska u mężczyzny mogłaby sprawić cuda

niebieska koszula męska
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Z natury panowie są rzeczowi, zakupy robią sporadycznie i z rozsądkiem, nie lubią nabywać sporej ilości bezcelowych rzeczy, co do jakich nie maja pewności, że kiedykolwiek je przyodzieją. Dlatego właśnie ogromnie istotne jest skompletowanie męskiej garderoby, w jakiej znajdą się koszule męskie dobrane do wszelkiej okazji. Odpowiednio dobrane komplety pozwolą mężczyźnie zachować czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy. Biała elegancka koszula męska to numer jeden na każdej liście zakupów.

Gry wyścigi i Forge of Empires to ulubione gry każdego chłopaka

gra wyścig
Author: Ahmed Amanatullah
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wiele dzieci spędza swój wolny czas przed kompem. Jeszcze kilkanaście lat temu podczas ferii ciężko było przyprowadzić swoją pociechę do mieszkania, bowiem cały dzień spędzała razem z kolegami na dworze. Obecnie małolaty zdecydowanie bardziej wolą spotykać się z przyjaciółmi w internecie.

Jakie to wydarzenia, dzięki którym jesteśmy ws tanie choć na trochę uciec od codzienności? Czy takie mają miejsce?

dzieci podczas meczu
Author: Paul
Source: http://www.flickr.com
Czy jest przepustka do bardziej pozytywnego świata, chociaż na chwilę? Z pewnością nie, choć jest to zależne, jak będziemy to definiować. Jak ktoś wierzy w magię, to być może zastanowi się, iż jednakowoż takie coś ma miejsce, inni – bardziej racjonalni – skupią się na rzeczywistości i znajdą własne miejsca, gdzie jesteśmy w stanie przenieść się w centrum jakiegoś wydarzenia. Tak naprawdę możemy sobie zapewnić wiele takich doznań, a recepta na to jest niezwykle prosta.

Należy wpisać się na kurs rysowania Kraków takie proponuje

kurs rysunku
Author: Moll
Source: Moll
Czy powiemy co proponuje szkoła rysunku Kraków?

Znacznie więcej nacisku zwraca się na to, żeby każdy umiał jak najpiękniej rysować, przez to nie powinno nas dziwić to, że coraz częściej poszukiwane okazują się być dobre warsztaty, na których obywatele w każdym wieku mogą uczyć się podstaw, a potem je dobrze szlifować.

Pages