Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).

Pomysły na udaną randkę

Dodana przez APS01 (2018-11-15 14:29:02).

To zdarzenie nie jest już wyłącznie amerykańskie, też polskie dzieci chcą celebrować Halloween, zatem już dziś obmyśl przebranie

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Powoli zbliża się dzień Halloween, określanego także czasami świętem duchów. Obchodzenie tego wesołego, a równocześnie troszeczkę makabrycznego dnia wzięło się ze Stanów Zjednoczonych, jednak w Polsce również się już solidnie zakorzeniło.

Rollei przedstawia nam aparaty fotograficzne

Laptop
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Zakład Roland ma bogaty zakres działalności. Kiedy zainteresowani jesteśmy muzyką, poszukujemy jakieś elektroniczne instrumenty, lub oprogramowanie komputerów, które pozwoli nam zarejestrować to wszystko co udało nam się wykonać, to musimy zajrzeć do propozycji firmy Roland. To właśnie tam będziemy mogli natrafić na ciekawe rozwiązania, które wykorzystują nowoczesne zdobycze technologiczne oraz które równocześnie są niesamowicie opłacalne finansowo.

Co to jest reiki i w jaki sposób może ono nam pomóc w najróżniejszych problemach życiowych?

ogląd - muzyka
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy coraz częściej słyszymy słowo Reiki, nie zawsze jednak wiemy, co ono dokładnie oznacza. Ta stosunkowo stara metoda uzdrawiania przy pomocy mocy cieszy się aktualnie całkiem dużym powodzeniem wśród osób, które kochają stan całkowitego oczyszczenia ciała i duszy. Ale na czym właściwie poleca cała koncepcja?

Gry planszowe - najciekawszy upominek na gwiazdkę!

Zakupy online
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Kiedy tylko mijają Zaduszki, w każdym markecie udostępniane są świąteczne ozdoby, które mają na celu wywołanie przyjemnego nastroju. Dzięki temu, już od początku listopada możemy zaopatrzyć się we wszelkie akcesoria spod znaku czerwieni oraz zieleni, a także zacząć rozglądać się za prezentami.

Realizacja dziecięcych wyobrażeń w dorosłym wieku.

Nowy Walkman®: muzyka na trzy sposoby
Author: Sony
Source: Sony
Temat, jak różne są wyobrażenia od stanu faktycznego, godne jest poświęcenia mu kilku sporych tomów. Wiecie jak to jest, planujecie coś przez jakiś czas, konkretny projekt, który ma być naprawdę niezły, myślicie o tym jaki da efekt, jak bardzo przypadnie on do gustu wszystkim zainteresowanym. Nareszcie przychodzi dzień, w którym twoje dzieło ujrzeć ma światło dzienne, ty czekasz na reakcję publiki i... nic szczególnego, a raczej klapa. Rzeczywistość kolejny raz dała o sobie znać.

Wieczór panieński to doskonała zabawa, uświetnij ten istotny moment, nabywając dobry prezent dla przyszłej mężatki

wieczór panieński
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień ślubu okazuje się naprawdę wyjątkowy i potrzebuje właściwej oprawy. Młodzi małżonkowie celebrują tę chwilę na uroczystych weselach i przyjęciach, żegnając wolny stan. Tradycją staje się też świętowanie wieczorów kawalerskich oraz panieńskich. W czasie takich imprez narzeczeni bawią się ze swoimi przyjaciółmi lub znajomymi. Nierzadko odrębne przyjęcia aranżowane są dla dziewczyn i panów.

Pages