Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Sposób na spędzanie wolnego czasu, czyli popularne od bardzo dawna gry planszowe

Naprawdę dużo gier planszowych stosowanych jest od czasów naszych rodziców. Wydawać by się może, że w dobie gier na PC nie spełniają one żadnej roli. Gry planszowe przez cały czas jednak są dość mocno popularne, wciąż nawet pojawiają coraz to bardziej nowoczesne wydania.
Gry planszowe pojawiły się na świecie wiele lat temu. W swoim czasie były naprawdę pożądane, wraz upływem czasu i z erą komputerów ich popularność zaczęła spadać. W chwili obecnej gry planszowe znów stają się nieprawdopodobnie popularne. Sklep z grami planszowymi proponuje nam obecnie nie tylko ogromny wybór gier planszowych dla pociech, ale przede wszystkim dla osób dorosłych (sprawdź sklepy z grami). Ogromną popularność pozyskują obecnie gry imprezowe. Dostępne dzisiaj gry imprezowe stały się tak modne, że ma je w swojej ofercie każdy dobrze wyposażony sklep z grami planszowymi. Dla sporej grupy osób gry planszowe są świetną okazją do wspólnego spędzania czasu z zaprzyjaźnionymi ludźmi (poznaj GroTeka44). Wśród gier planszowych wyróżnić można gry edukacyjne, które są przeznaczone dla dzieci w przeróżnym wieku. Na rynku gier planszowych nie brakuje także gier logicznych, przygodowych czy mających charakter typowo towarzyski.
gra
Author: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com
Jedną z modniejszych, klasycznych gier planszowych jest Chińczyk.

Nie ustępuj! Namawiamy Cię, kontynuuj przeglądanie atrakcyjnych postów. Może Ci w tym udzielimy pomocy? Zapraszamy więc do naszej nowej witryny.

To gra, w którą może grać równocześnie dwie, trzy lub cztery osoby. Gra pochodzi z Indii, w Europie znana była już w VII wieku.Początkowo zostały opracowane obecnie obowiązujące zasady, które pozostały w pierwotnej formie aż do obecnych czasów. Modną grą planszową jest też Scrabble. Scrabble to tak naprawdę gra słowna, w którą może grać od dwóch do czterech osób. Ta wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych gra jest modna teraz na całym świecie. Jest do zakupienia także w polskiej wersji językowej.


Starą grą planszową są też warcaby. Niezależnie od tego, jaką grę planszową wybierzemy dla swojego dziecka należy mieć na uwadze, że służy ona nie tylko zabawie, ale też celom edukacyjnym (gry planszowe). W sklepach można będzie wyszukać gry planszowe skierowane do dzieci w danym wieku, zarówno dla tych w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym. Wiadomo, że wraz z wiekiem zmieniają się zasady.