Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Urodziny to najcudowniejszy moment w roku, dlatego warto dla swego szkraba załatwić magiczny pokaz

dzieci z reguły czekają na swe urodziny przez okrągły rok. Myślą o tym, co otrzymają w podarku i jakie niespodzianki przygotowali mama z tatą.


Mało istotne czy nasz berbeć ma 5 czy więcej lat.


technologia
Author: slgckgc
Source: http://www.flickr.com


wczasy
Author: Altec Lansing
Source: Altec Lansing


pokaz magii
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com


Na pewno z niecierpliwością czeka na swoje urodziny. Faktem jest, że odmiennie je przygotujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla starszego dziecka. Dla berbecia możemy dla przykładu zatrudnić klauna albo zamówić dmuchany zamek. Dla starszego dziecka rewelacyjnym pomysłem z pewnością będzie pokaz lascar pokazy ognia magii. Nasz mały jubilat i jego przyjaciele na pewno z wielkim zainteresowaniem będą śledzić wszelkie ruchy magika. Mimo iż zorganizujemy przyjęcie, to z pewnością będzie panować totalna cisza. Wszyscy będą skupiać się na rękach iluzjonisty. Jeszcze kilka dni po urodzinach wszyscy będą rozmawiać o sztuczkach. Nie będzie końca domysłom - jak on był w stanie to zrobić. Tego typu show na pewno będzie niezwykłą niespodzianką, a nasze dziecko będzie zadowolone. Jeśli to urodziny, to nie może rzecz jasna zabraknąć gości, tortu i ciekawych zabaw. Jednak tort - (kursy cukiernicze tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze/) i zwykłe atrakcje dość często powtarzają się rok po roku. A sztuczki czarodziejskie są niezwykłe. Magik będzie mógł na przykład wyciągnąć królika z kapelusza lub zgadnąć, jaką kartę mieliśmy w pamięci.
Może także przedstawić inne sztuczki, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, a które wywrą na zebranych niesamowite wrażenie. Będziemy oczarowani. Prawdopodobnie nawet dorośli zbiorą się podczas pokazu w pokoju i z równym zaciekawieniem będą śledzić widowisko.