Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/monetynews.pl/includes/menu.inc).

Zacięcie hobbystyczne to niezwykle istotny aspekt życia

Życie bez zajęcia, które się kocha jest niezbyt ciekawe. Często nie mamy ochoty się podnieść z kanapy i ruszyć się do pracy, jesteśmy zupełnie nie do życia. Dochodzi do takiej sytuacji, bo przychodzimy do domu i mamy jedną rozrywkę siedzenie przed telewizorem.

pasja do fotografowania
Author: Leo Hidalgo
Source: http://www.flickr.com
Z tego powodu warto mieć jakieś hobby. Bez względu na to, które hobby wybierzemy, na sto procent uda nam się znaleźć do niego wiele niezbędnych rzeczy. Zaraz odezwą się tacy, którzy stwierdzą, że na pasję musimy mieć czas i pieniądze. Po pierwsze, jeżeli mowa o czasie, to rzeczywistość jest taka, że im więcej mamy zajęć tym znajdujemy więcej czasu. Trzeba w końcu przestać znajdować wymówki i się dobrze zorganizować. A jeśli chodzi o pieniądze, to może zamiast następnego browara lub kolejnej bluzki warto byłoby odłożyć te kilka złotych i w ciągu tygodnia mieć zaoszczędzonych troszkę pieniędzy. Poza tym, jeśli pracujemy to naprawdę dobrze wydać trochę pieniędzy na swoje hobby.

Jeżeli zaabsorbował Cię ten materiał, to nie czekaj i przeczytaj szczegóły na stronie. Na pewno przekonasz się, że w tamtym miejscu również są to niezwykle interesujące informacje.

Praca dla samego zarabiania nie ma sensu (poznaj ofertę). Co nam ogromnych oszczędnościach skoro, kiedy będziemy mieć osiemdziesiąt a może i więcej lat nie uda nam się wspomnieć nic poza tym, że mieliśmy pracę na dwa etaty i od rana do wieczora siedzieliśmy w robocie.

„Każdy ma jakiegoś bzika…”

Kiedy wyrusza się do sklepu i ma zamiar kupić, produkt, który ma nam pomóc w uprawianiu naszego hobby mamy uśmiech na twarzy. Pieniądze wydane na nowy blok albo na obiektyw, to pieniądze, które mają wielką moc. Tu nie ma znaczenia to, czy zapłaciliśmy kilka czy kilkaset złotych tu chodzi o to, że te pieniądze pozwalają nam na spełnianie naszych małych i dużych pragnień. To jest naprawdę wspaniałe uczucie.

robienie zdjęć
Author: Doug Jones
Source: http://www.flickr.com
Dlatego często ludzie, którzy posiadają jakieś hobby są o wiele lepszymi pracownikami, niż Ci, którym hobby brakuje. Nie chodzi o to, że siedzą w pracy dłużej, a raczej o to, że lepiej organizują sobie czas. Lepiej planują każde powierzone im zadanie, bo świetnie rozumieją, że muszą znaleźć czas na pracę, zajęcie się swoją pasją, spotkania ze znajomymi, rodzinę (, stoliki i regały akwariowe). Dodatkowo zdają sobie sprawę, że praca daje możliwość zdobycia pieniędzy, które będą mogli wydać na swoje pasje, a cóż może być w życiu lepszego niż życie z pasją? To chyba najwspanialsze móc się realizować w tym, co się kocha.